F1 Poland Team - GPRO

Forum najstarszego Polskiego Teamu GPRO


#1 2011-11-27 17:37:14

pj007

Członek teamu

Punktów :   

Pożegnania

Od pewnego czasu wahałem się nad tą decyzją. Nadszedł czas na mały odpoczynek od GPRO. Gra od dłuższego czasu przestała mnie bawić spotęgował to brak czasu i małą ilość mojej koncentracji nad grą.

Jak tylko kogoś znajdziecie dajcie znać to odejdę z teamu. Chłopaki na forum mają uprawnienia administratora więc spokojnie forum będzie aktywne.


Może za kilka sezonów wrócę. Ale nie byłbym tego tak pewien.


Oczywiście pomogę merytorycznie. Na forum będę zaglądał.


Udało nam się złożyć ciekawy team z perspektywami na przyszłość:)

Offline

 

#2 2011-11-27 23:27:07

adamus

Członek teamu

Punktów :   

Re: Pożegnania

pewnie jakiś sukces w PRO zmobilizowałby do jakiejś dalszej zabawy

szkoda, że chcesz zrezygnować z gry

Offline

 

#3 2011-11-28 07:55:41

pj007

Członek teamu

Punktów :   

Re: Pożegnania

Chyba nawet nie to

Ja tą grę widzę tak:

są jakieś widełki dla kierowcy to jakieś 50% sukcesu i kolejne 50% to szczęście.

I im wyżej tym to szczęście coraz więcej znaczy. No chyba że masz supportera to ułatwia znacząco zabawę.

Jak można zauważyć w Elite śmiagają prawie wszyscy na supporterze:). Te dodatki ułatwiają ale i taki jest tego charakter utrzymują tym sposobem serwery.

Dążę do tego że kiedy s byłem mocno zafascynowany tą grą. Teraz po kilkunastu sezonach gdzie prawie wszystkie niuanse już poznałem inaczej widzę tą grą samą w sobie.

Ostatnie tygodnie to tylko zerkanie na części na stary setup, lekka modyfikacja, wyliczenia opon i paliwa i wyścig. I tu zaczyna wkraczać szczęście:) lub jego brak.

Wróciłem do GPRO po namowie znajomych, że wprowadzono modyfikacje urozmaicające rozrywkę ale jak się okazało to tylko małe detale w postaci opon.

Co do mojego przebywania to zawsze pomogę radą, doświadczeniem jak bedzie potrzeba.

Offline

 

#4 2011-11-30 23:27:04

 Paweł0992

Zbanowany

Punktów :   

Re: Pożegnania

to wypada życzyć szybkiego powrotu do szeregów Gpro.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plBobolin hotele fishingsuperstars