F1 Poland Team - GPRO

Forum najstarszego Polskiego Teamu GPRO

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-06-21 09:28:41

adamus

Członek teamu

Punktów :   

Plan minimum

Rozpoczyna nam się kolejny sezon w GPRO i postanowiłem napisać parę słów.

Poprzedni sezon mogę uznać za bardzo udany, zdobyłem 101 punktów w Amateur i ostatecznie zająłem 2 miejsce co dało mi awans do PRO. Punktów spokojnie mógłbym zdobyć więcej gdyby nie popełnione parę razy błędy z oponami lub paliwem. Finansowo nie wyglądam najgorzej bo 57mln da możliwość raczej spokojnego przeżycia.

Jaki jest plan minimum, który sobie wyznaczyłem?

Oczywiste jest to, że chodzi o utrzymanie w PRO. Liczę na to że kierowca, który zostanie ze mną na 3 najbliższe wyścigi złapie jakieś punkty. Później zatrudnię nowego lepszego drivera, wykonam kolejne 2-3testingi. W połowie sezonu może uda się złapać kolejne punkty, które powinny pozwolić utrzymać się w PRO. Przeglądając różne grupy w PRO zobaczyłem, że potrzebuje 5-10punktów. Będzie ciężko ale liczę na to, że się uda.

Teraz powiem parę słów o zespole. Moim zdaniem może to by najlepszy sezon w ostatnim czasie. Mamy teraz bardzo dużą grupę osób, która w Amateur powinna dosyć dobrze punktować. Liczę na to, że osoby dla których będzie to drugi sezon w Amateur zdobędą przynajmniej po 20punktów. Osoby, które znajdują się w Rookie powinny spokojnie być w Top3 i punktować w każdym wyścigu. Patryk i Piotr, Wy powinniście zająć czołowe pozycje w swoich grupach w Amateur i awansować do PRO co dla zespołu powinno dać dużo punktów dla zespołu. Najtrudniej zdobywać punkty będzie takim osobom jak ja które teraz awansowały dlatego liczę, że takie osoby też mają plan minimum podobny do mojego czyli pozostać w swoich grupach by w następnym sezonie zacząć już lepiej punktować.
Gdyby wszystko poszło tak jak napisałem powyżej to możemy być blisko TOP100 w klasyfikacji zespołów.

Mam nadzieje, że nie obrazicie się przez to że zrobiłem taki mały plan minimum dla zespołu.

Offline

 

#2 2011-06-21 14:01:29

jakub_zarna

Członek teamu

Punktów :   

Re: Plan minimum

Myślę że o TOP100 może być niestety ciężko, ale kto wie:)

U mnie również awans tyle że do Amatour... zobaczymy jak mi teraz pójdzie. Największym dla mnie problemem są negocjacje ze sponsorami, a raczej sumy jakie mi oferują. Te kwoty wydają się śmieszne i nie wiem od czego zależy wysokość oferowanej kwoty, może macie jakieś pomysły? Z resztą założyłem odpowiednie forum w celu prowadzenia rozmów ze sponsorami.

Offline

 

#3 2011-08-25 16:49:21

adamus

Członek teamu

Punktów :   

Re: Plan minimum

Czas na małe podsumowanie

Jeśli chodzi o mnie to totalna porażka, same błędne decyzje co do kierowców, utrzymania bolidu i czasem strategii na wyścig. Wszystko to dało taki efekt, że gdybym nie odpuścił całkowicie ostatnich 4 wyścigów to nie miałbym ani grosza na koncie i najprawdopodobniej tak czy tak bym spadł. Spadam do Amateur z 20mln$ liczę, że to da mi szanse na powrót do PRO. Błąd zrobiłem, że nie znalazłem odpowiedniego kierowcy przed pierwszym wyścigiem. Później wszyscy zostali już zakontraktowani i dla mnie zostały same ochłapy. To spowodowało kiepskie pozycje od samego początku, utratę sponsorów i coraz większe problemy finansowe. Popełniłem błędy ale czegoś się nauczyłem.

Jeśli chodzi o zespół. Plan minimum jaki celowałem osiągneliśmy. Chciałem żebyśmy byli blisko TOP100, a przez połowę sezonu byliśmy kolo 80pozycji. Sezon zakończyliśmy na 109. pozycji co nie jest złym wynikiem. Możliwe, że w przyszłym sezonie skończymy przy tym 80. Zobaczymy. Jeśli będziemy poprawiać wyniki i systematycznie zdobywać punkty w wyścigach to wszystko możliwe.

dzięki za ten sezon

Offline

 

#4 2011-08-26 12:04:35

tomek_urbanski

Członek teamu

Punktów :   

Re: Plan minimum

Przede wszystkim musimy znalesc dobrego kierowce w pierwszym terminie (czyli chyba wtorek musze zobaczyc kiedy), w drugim etapie zostana jak adamus napisal ochlapy Ci co mogli(spadkowicze) to najlepiej jakby szukali drivera w sezonie w ktorym spadaja z takim ov zeby w grupie nizej go posiadac jeszcze a bedzie mial doswiadczenie z ligi wyzej i ciut poprawek jesli ktos bedzie robil.

Offline

 

#5 2011-08-30 15:32:05

 Kubeck

Zasłużony

Punktów :   

Re: Plan minimum

Ja też napiszę małe co nieco:)

Myślałem, że z 2 punktami mam spokojne utrzymanie, a tu zdarzył się klops i skończyłem na 26 pozycji...

Na szczęście zostałem i trafiłem do chyba łatwiejszej grupy.

Plan to znowu zostać i rowijać się bo poprzedni sezon był taki sobie. Dobrze, że chociaż utrzymałem kierowcę.

Offline

 

#6 2011-11-06 20:01:03

adamus

Członek teamu

Punktów :   

Re: Plan minimum

Ok, ostatni sezon jeśli chodzi o team mieliśmy bardzo dobry. Długo trzymaliśmy się blisko TOP50, a sezon zakończyliśmy na 70miejscu co jest bardzo dużym progresem. Oby tak dalej.

W tym sezonie mamy bardzo duże szanse na to żeby zadomowić się na stałe w czołowej 50. Mamy dwóch reprezentantów w PRO i to powinno przynieść nam dużo punktów (tym bardziej jeśli Patryk chce walczyć o czołówkę u siebie). Osoby, które są w Amateur mają pewną pozycję w grupie i większość z nas będzie pewnie walczyć o awans lub o pozycje bardzo bliskie awansu.

Dla mnie cel minimum to awans. Wszystko poniżej tego będę traktować u siebie jako porażkę. Kierowcę mam takiego, który powinien mi to umożliwić (choć ostatni też powinien). Nie stracę na niego majątku co da trochę luzu mojemu budżetowi, a o to muszę dbać bo mam zamiar zebrać dużo punktów charakterystyki bolidu przy pomocy testów. Na początku sezonu będę pewnie zajmować miejsca 1-10 ale od około 7wyścigu chciałbym na stałe zajmować miejsca 1-4.

Zobaczymy jak to wyjdzie.
powodzenia w tym sezonie

Offline

 

#7 2011-11-10 15:34:41

jakub_zarna

Członek teamu

Punktów :   

Re: Plan minimum

No u mnie to mam nadzieję na awans jednak bez napinki. Cały czas trwa remont w domu, a co za tym idzie mogą być braki czasowe. Chcę zatem przetestować inne rozwiazanie. Na początek niestety już zrobiłem błąd, tzn może nie jakiś karygodny ale zawsze.

Otóż zrezygnowałem z budynków, niejako godząc się na stratę w skillach staffu.
Za to rozbudowałem po testach kluczowe elementy auta w celu stworzenia sobie przewagi. Pech w tym, że nie zauważyłem że wyścig jest deszczowy a mój kierowca w deszczu jest jak sprinter bez nogi... niestety. Mogłem więc przejechać ten wyścig na starych częściach i rozbudować dopiero teraz. Nastawiam się jednak na walkę o awans i o dobrych sponsorów, bo driver z charyzmą.

Offline

 

#8 2012-01-11 22:58:28

adamus

Członek teamu

Punktów :   

Re: Plan minimum

Standardowo napiszę coś przed rozpoczęciem nowego sezonu.
Zacznę od 2-3zdań na temat teamu i poprzedniego sezonu. Sezon rozegraliśmy można powiedzieć w 9 osób i zakonczyliśmy go lepszą pozycją niż poprzedni. Awansowaliśmy w klasyfikacji generalnej o 9 pozycji co uważam za dobry wynik. Większość z nas awansowało do wyższej klasy rozgrywkowej. Ci co dopiero awansowali utrzymali się w swoich grupach, więc nie jest źle.
Ja swój plan minimum osiągnąłem choć nie jestem zadowolony. Zakładałem, że zdobędę więcej punktów, nie zdobyłem ich za dużo przez co do przedostatniego wyścigu nie miałem zapewnionego awansu. Jeśli chodzi o finanse i sponsorów to nie jest u mnie najgorzej, mam teraz 2 sponsorów i 40mln na koncie już po przejechaniu testów, quali i zatrudnieniu nowego kierowcy, czyli jest jakieś zaplecze.


Co w tym sezonie?
Coś czuje, że będzie to dobry sezon. Zatrudniłem prawdziwego "koksa" jako kierowcę, w naszym teamie jeszcze nigdy nie było zawodnika z taką staminą. Podjąłem przy tym ryzyko ponieważ będę płacił mu bardzo duże bonusy za punktowane miejsca i mogę się na tym przejechać. Pierwszy raz dałem kierowcy bonusy większe niż 200tys. Ten za zwycięstwo dostanie 1mln, za podium 800tys, a za punktowane miejsce 600tys (wiem trochę zaszalałem). Pojechałem quale i czasy wyglądają całkiem nieźle, w statystykach zajmuje 40miejsce na 171, może da mi to miejsce w pierwszej 10. choć powoli liczę na punkty już w pierwszym wyścigu. Zobaczymy jak to będzie, w każdym razie chce zostać w PRO, nie dopuszczam możliwość żeby spaść do Amateur.

Jeśli chodzi o team to, to może być bardzo dobry sezon. Mamy 4 osoby w PRO więc pewnie będziemy zbierać dużo punktów. Obstawiam, że na koniec będziemy w podobnej lub lepszej pozycji niż teraz zakończyliśmy
powodzenia panowie

Offline

 

#9 2012-01-12 19:54:38

Endriu7530

Zbanowany

Punktów :   

Re: Plan minimum

Ja natomiast liczę na dużo lepszy sezon bo znam swoją wartość poprzedni był słabiutki zawiódł kierowca na całej lini ale tak bywa. Wszystkim życzę powodzenia i oby nasz cały team był jednym z najmocniejszych ekip:)

















ja mam nadziej

Offline

 

#10 2012-01-12 21:37:08

dawid.a

Zbanowany

Punktów :   

Re: Plan minimum

Ja w tym sezonie będę pierwszy raz w grupie Amateur więc liczę na to że się utrzymam,mam słabego kierowce ale mogę dopiero go wymienić po 10 wyścigach więc wtedy zatrudnię nowego.Z kasą jest dobrze mam 42mln od sponsora 680 tyś i z jednym mam negocjacje na poziomie 62%.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plBobolin hotele fishingsuperstars